Dalintis Facebook'e

 

Mišrūs jaunimo kalbos stiliai

*E018Z: man tai iš viso pofik man iš viso, man taip pofik kažkaip tai ant jos tu net neprikydivaješ, nu man ji rimtai nu man jinai tokia dabar debilė kažkokia atrodo.
*E019Z: kažkokių blet keksiukų meta nuotraukas.
*E018Z: blet jau tokią vaidina nu nachui, arba su savo draugėm, nu rimtai.
*E019Z: tai jo.
Kietų mergaičių stilius
*B083Y: tai mes einam pėstute ar mes lauksim šito?
*B084Y: pėstute davai nes tai vis tiek gi turit laiko.
*B083Y: o man tai čia va, bet kas geriausia we are not doing matiekos kontras tomorrow.
Jaunimo stilius su anglų kilmės intarpais
*E237Y: jis karoče pyst link lukiškių aikštės pradėjo važiuot mes tokios sėdim kažkokios ooo ekskursija po Vilnių karoče pyst tas vairuotojas sustoja karo karoče pyst ap apsisuko karoče apvažiavo apvažiavo ratą po to su pem penktu dar buvo prikolas <…>
Jaunimo stilius su rusų kilmės pertarais
*V181X: tėvai norėjo mane paimt bet aš išprašiau jų.
%com: fone kiti kalbėtojai
*V181X: ir karoče jeigu jie grįžtų pamatytų kad aš prie pc, šakės būtų.
*V183X: tu prie pc sėdėjai?
*V181X: ne nu karoče.
*V182X: o tai ką daugiau gali žmogus daryt?
*V181X: mokytis.
*V183X: nu tai jų tėvai turbūt taip jo tėvai turbūt taip ir galvoja.
 *V182X: twenty four seven mokymasis swag.
Jaunimo stilius su anglų kilmės intarpais
*B074X: aš mušu jį jam dešimt hp bėra, devynios
*B072X: kur jis yra?
*B074X: aštuonios.
*B072X: xxx pvp
*B074X: ne ne ne ne ne blet kad tik spėčiau nuimti kad tik spėčiau nuimt į kampą į kampą eik tu nachui nespėjau, suka ateini čia, jisai karoče čia kažkur laksto nesuprantu kur, nu davai bėk tiesiai ir tau pyzda, miręs esi dabar jau miręs sakau miręs keturi hp trys, blet įkritom abudu į vandenį nu tu kurva stovėk, pabėgs, eik nachui kurva suka tu.
*B072X: blet joptvaimat nafik what the fuck blet.
Geimerių stilius
žinau kad mano mano ta bobutė jau numirus tai žinau kad eee jinai prieš karą tenai kažkokius tai vedė rankdarbių būrelius labai gražiai darydavo visokius rankdarbius tai paskiau kiek atsimenu kiek pasakojo tai turėjo visą daug daug ten visokių ir patalynių ir ir visokių staltiesių ir viską tai po truputį nešdavo į kažkokius aplinkinius kaimus ir ir mainė į duoną ir lašinius.
47 m. vilnietė
mane džiugina tai daugiau senamiestis nedidukai jie tokie yra jaukūs namai turi savo veidą pavyzdžiui eee žvėrynas jis dar turi tokį savo veidą nors vėl irgi pri prisprausta jau yra į tų prie tų senukų visų senų namų yra daug naujų ir modernėja sakykim bet tuo pačiu nebeturi savo veido vadinkim.
41 m. vilnietė
aš turiu tokią nuomonę ir nežinau ir nemanau kad tai yra objektyvu bet tam tam tik tam tikrą aš turiu eee reiškia įspūdį apie kitus rajonus kad nu nemanau kad naujininkai yra saugus rajonas ar ten savanorių prospekto apylinkės nemanau kad labai saugus rajonas yra sakykim karoliniškės ar šeškinė nu į ki į kitą pusę žiūrint manau kad antakalnis pakankamai saugus rajonas bet kita vertus žinau tokių atvejų ir ten pak pakankamai nukentėjusių žmonių tarkim irgi.
27 m. vilnietis
pavilnys yra dabar manau ateitis vilniaus gyventojų kaip ir kaip ir žodžiu kituose Europos miestuose labiau tai yra šiek tiek daugiau kilometrų nuo centro nuosavas namas mažiukas sklypukas visi suskirstyti turi ir ir laimingai gyvena.
21 m. vilnietė
kieme mes turėjom rusų vaikų darželį tiesiog priešais mūsų namą buvo kuriame irgi daug karininkų vaikų ir visokių ten matydavosi kaip kareiviai dažo tvarko ten tas smėlio dėžes įruošinėja nu beveik viską kareiviai tenai darydavo visada.
48 m. vilnietis
man tai irgi blogiausia tas kada senamiestyje pavyzdžiui tie visi vitrinų iškalimai tenai granitais apkalimai durų į plastikines pakeitimai ten na aišku turi keistis ir tas senamiestis netgi nu jis vis jis nuo pat viduramžių ir keičiasi lygiai taip pat keitėsi ir aštuonioliktam ir devynioliktam ir ir visais amžiais bet kada prasideda va tokie va tai lyg galėtumėm būt protingesni truputėlį.
39 m. vilnietis
atsimenu labai kaip kotrynos bažnyčioj buvo grūdų sandėlys o aš mokiaus salomeikoj salomeika buvo senam vienuolyne čia kotry ir jungėsi ir ten buvo palėpės reiškia viena su kita jungėsi ir mes žinoma aš tokia zdraica buvau kažkada tai tai užlipdavom kopėčiom į viršų į tas palėpes ten radom kažkokias dureles atkrapštėm.
72 m. vilnietė
tėvai abudu nuo kažkur tai nuo aštuoniolikos metų jie vilniuj abudu ir vienas ir kitas atvažiavo jie kaip iš pradžių susipažino apsivedė tėvas gavo butą giedraičių jau gatvėj baigė šitą konservatoriją tuometinę ir ir ir ir dirbo.
50 m. vilnietė
geras labai susisiekimas ten kaip ir sode gyveni ten atskirai nuo miesto aplinkui miškai ten yra o iki troleibuso stotelės nueit yra dešim minučių tai kaip ir gyveni ne mieste atrodo vat geras rajonas bet vat tokiu viešu transportu yra va netoli.
23 m. vilnietis
nuo zakopanės į pietus prasideda karpatai ir toliau karpatai perauga į balkanus ir ten per kalnus perlipti niekas visi tingėdavo užtat vaikščiodavo per lietuvą ir lenkiją tai čia visą laiką buvo visų karų kryžkelė tai buvo tas pasienio miestas pasienio punktas per kurį visi vaikščiojo žmogus į įžiūrintis mieste matantis tokius dalykus turintis pakankamai išlavintą sakysim žvilgsnį pamatyti apskritai kažką mieste tai jisai tuos dalykus labai nesunkiai tai krenta į akis.
47 m. vilnietis
jeigu lyginant vilniečius ir kauniečius tai natūralu jie skiriasi ir labai smarkiai bet kodėl jie skiriasi ar čia miestas tai lemia ar čia kažkokie tai didesni dalykai socialiniai sunku pasakyti.
52 m. vilnietis
čia sėlius darė sėliais atplaukdavo rąstai juos ten buvo tokios grandinės tom grandinėm pririša rąstą ir jį užtraukia siaurute gatvele ir pjuvenų buvo didžiuliai kalnai ta lentpjūvė buvo įsispraudus tarp deržinskio gatvės vėliau jau nežinau kas toj vietoj ten dar buvo prieš ck garažus o o o o į į į į į ją žiūrint dabar nuo mūsų į dešinę tai buvo kapinės apie kurias dabar nieks nešneka niekam nebeįdomu todėl kad jas sunaikino.
62 m. vilnietis